Play

KONTAKT Z NAMI +48602855543

Spotkaj się z nami

Awesome Image Awesome Image

A może zadzwonisz?

Świetnie! Cieszymy się, że się zdecydowałeś.
Zaczynamy razem coś wyjątkowego.
Zadzwoń do nas w razie jakichkolwiek pytań.

Nie obawiaj się !
halo...halo

  Awesome Images

  Kilka użytecznych informacji...

  Oczywiście, do każdego zamówienia otrzymasz fakturę proforma wysłaną poprzez email. W paczce, którą do Ciebie wyślemy będzie rachunek (paragon) lub faktura Vat, gdy otrzymamy takie wytyczne aby wydrukować ją dla Ciebie.

  Tak, dokładamy wszelkich starań aby prezentowane na zdjęciach produkty były w 100% zgodne z sprzedawanym przez nas asortymentem. Na zdjęciach mogą być w tzw "pełnej opcji"

  W zależnosci jaki wybierzesz środek transportu będzie to kurier DHL lub Kurier InPost.

  Jeśli chcesz możesz za paczkę zapłacić przy odbiorze u kuriera. Rozpakuj ją przy kurierze aby w razie potrzeby możesz spisać protokół szkody.

  Możesz także odebrać swoje zamówienie w naszym salonie firmowym PRESTIGE GARDEN wówczas wyjaśnimy dokładnie jak działa sprzęt i odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania.

  Płatności możesz dokonać poprzez szybkie płatności internetowe, BLIK, przelewem bankowym.

  Czas realizacji zamówienia

  1. Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych produktów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze.

  2. W przypadku wyboru sposobu płatności przelewem bankowym towar jest wysyłany do klienta w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe sklepu w wysokości 100% wartości zamówienia.

  3. W przypadku zamówionych produktów, które są chwilowo niedostępne w magazynie lub produktów dostępnych tylko na zamówienie czas dostawy może się wydłużyć.

  4. O każdym braku produktu Klient będzie poinformowany telefonicznie lub e-mailowo.

  5. Gdy towar jest dostępny paczka wysyłana jest w przeciągu 48-godzin.

  6. Zamówienie można anulować e-mailem lub telefonicznie. Wystarczy podać numer zamówienia i swoje dane kontaktowe.