logo

Spotkaj się z nami

Awesome Image Awesome Image

Steruj LUBA2 jak zdalnie sterowanym samochodem, aby wyznaczyć wirtualne granice. Dzięki naszemu systemowi mapowania 3D Vision i RTK Fusion gwarantowane jest precyzyjne pozycjonowanie i zgodność z granicami, eliminując potrzebę jakiegokolwiek okablowania.

Gdy inni utknęli, LUBA2 wytycza nowe ścieżki

Feature Icon

Wybór trybów koszenia

Zaplanowane tryby koszenia, takie jak Równoległy, Szachownica, Diamentowa Siatka, są dostępne w aplikacji Mammotion. Wybierz czysty i dobrze zdefiniowany pas dla swojego trawnika. (Więcej trybów zostanie zaktualizowanych przez FOTA)

Feature Icon

Ustaw harmonogram koszenia

Ustaw harmonogram koszenia trawnika, a LUBA zapewni bezpłatną pielęgnację trawnika 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Feature Icon

Sprawdź status kosiarki

Dzięki łączności 4G / Wi-Fi / Bluetooth można śledzić status kosiarki LUBA i zarządzać jej zadaniami koszenia w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem aplikacji Mammotion.

lepiej pracuje

precyzyjna nawigacja

ciągła praca

system mapowania

stabilne działanie

mapowanie fuzyjne

3D Vision i RTK

pozycjonowanie

pewna praca

doskonałe wyniki

stabilna konstrukcja

łączność 4G

solarne RTK

koszenie pasami

Inteligentna kontrola aplikacji w dowolnym miejscu

Dzięki aplikacji Mammotion pielęgnacja trawnika nigdy nie była łatwiejsza. Możesz dostosować zadania koszenia i śledzić status koszenia w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu i czasie. Ciesz się wakacjami, a Luba2 zadba o Twój trawnik. Ustawianie/dostosowywanie harmonogramu Sprawdzanie stanu kosiarki Ustawianie wysokości koszenia i trybów koszenia

Awesome Images

Bez obaw dzięki inteligentnym funkcjom bezpieczeństwa i śledzenia

Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo

MAMY DLA PAŃSTWA POMOCNIKA

Zadzwoń do nas aby umówić spotkanie