Play

KONTAKT Z NAMI +48602855543

Spotkaj się z nami

Awesome Image Awesome Image

Koszenie
pasami

Mammotion Luba AWD to robot koszący który pracuje kosząc pasami, szybko i efektywnie. Po skończonej pracy wraca do bazy krawędzią ogrodu aby zachować pasy na trawniku

Codziennie Twój ogród będzie w idealnym stanie

Korzystając ze zintegrowanego systemu nawigacji RTK-GNSS i wielu czujników, LUBA AWD może mapować trawnik i ustawiać różne strefy koszenia bez konieczności kopania lub zakopywania przewodów. LUBA AWD sprawia, że pielęgnacja trawnika staje się dziecinnie prosta.

W porównaniu do losowego wzorca koszenia konwencjonalnych kosiarek automatycznych, algorytm zaplanowanej trasy znacznie poprawia wydajność koszenia Luba. Kosiarka może kosić w jednym kierunku, a następnie w drugim, lub definiować kąty koszenia.

  • + Możliwość programowania
  • + Wirtualne granice i trasy dojazdu
  • + Tryby zaplanowanej trasy
  • + Możliwość definiowania kątów koszenia
  • + Poprawia wydajność koszenia
  • + Wszechstronność dla wszystkich trawników
  • + wydajność koszenia do 500㎡
Awesome Image
Awesome Image

LUBA AWD – EFEKTYWNIE WYKORZYSTANY CZAS

Zasięg sygnału LUBA RTK może pokryć promień 120 m, dzięki czemu LUBA może zadbać nawet o duże i wymagające trawniki.

Seria LUBA AWD utrzymuje doskonałą stabilność trasy nawet przy słabym sygnale satelitarnym dzięki integracji nawigacji wewnętrznej, odometrii i opatentowanych algorytmów.

LUBA AWD JEDYNA TAKA NA ŚWIECIE

RTK-GNSS i wieloczujnikowy system nawigacji
Dzięki zaawansowanym czterem czujnikom Globalnego Systemu Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i technologii RTK oraz czujnikom IMU, LUBA może mapować i nawigować z dokładnością do kilku centymetrów.

Szybka konfiguracja bez przewodów

Korzystając ze zintegrowanego systemu nawigacji RTK-GNSS i wielu czujników, LUBA AWD może mapować trawnik i ustawiać różne strefy koszenia bez konieczności kopania lub zakopywania przewodów. LUBA AWD sprawia, że pielęgnacja trawnika staje się dziecinnie prosta.

Kosiarka automatyczna LUBA serii AWD zapewnia wysoką wydajność i jakość potwierdzoną certyfikatem TüV Rheinland. LUBA zapewnia ciche koszenie (<60 dB) i bezemisyjny styl życia.

MOŻLIWOŚĆ PROGRAMOWANIA WIRTUALNYCH GRANIC I TRAS DOJAZDU

Dzięki aplikacji Mammotion pielęgnacja trawnika nigdy nie była łatwiejsza. Możesz dostosować zadania koszenia i śledzić status koszenia w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu i czasie. Ciesz się wakacjami, a Luba zadba o Twój trawnik.
Ustawianie/dostosowywanie harmonogramu
Sprawdzanie stanu kosiarki
Ustawianie wysokości koszenia i trybów koszenia

Dzięki aplikacji Mammotion można łatwo skonfigurować zadania koszenia dla wielu obszarów roboczych i tworzyć kanały transportowe między nimi. Ustaw różne harmonogramy, tryby koszenia i wysokości koszenia dla każdej strefy koszenia. Wszystkiego dokonasz w aplikacji na telefon w wersji na Android oraz iOs

ONA MOŻE PRACOWAĆ DLA CIEBIE

Chcielibyśmy usłyszeć jak Ty wykorzystasz naszego robota